дивись.info

У Львові організують благодійний обід для тих, хто цього потребує найбільше

У Львові організують благодійний обід для тих, хто цього потребує найбільше
Так проходила акція у попередні роки. Фото, надані Мальтійською службою

З нагоди 4-ого Всесвітнього дня бідних, який відзначається у неділю 15 листопада, Мальтійська служба допомоги організовує благодійний обід для найбідніших мешканців Львова.

Про це повідомляють організатори — Мальтійська служба допомоги.

«Простягни свою руку бідному» (пор. Сир 7,32) – ці слова з Біблії лягли в основу цьогорічного Послання Папи Франциска з нагоди Всесвітнього дня бідних.

Вже 4-ий рік поспіль служба підтримує ініціативу Папи Франциска, котрий закликає кожного в цей день згадати про свій обов’язок допомагати бідним та нужденним, і нагадує, що саме через убогих сьогодні Господь простягає руку до нашого суспільства.

«Традиційно благодійний обід розпочнеться із спільної молитви. Проте через всесвітню пандемію та для зменшення ризиків для потребуючих, ми змушені цього річ відмовитися від спільної трапези, яка відбувалася в минулі роки. Натомість кожен, хто прийде до нас в цей день, отримає гарячий обід в термопосуді», – розповідає Вікторія Лука, керівник проєкту «Благодійна кухня».

Нагадаємо, Мальтійська служба допомоги уже три десятиліття забезпечує гарячими стравами потребуючих. Щотижня на мальтійській благодійній кухні роздається понад 350 обідів в пункти роздачі обідів, які діють при парафіях церкви Пресвятої Богородиці Володарки України (УГКЦ) та церкви Воскресіння Господнього (УГКЦ).

Клієнтами  благодійної кухні є одинокі старенькі, люди з інвалідністю, хто в скрутний час опинився наодинці зі своїми труднощами. Багато з них мають за плечами багаторічний досвід роботи, смерть близьких і рідних, втрату майна…

Через супутні хвороби та вік в абсолютній більшості клієнти мальтійської благодійної кухні відносяться до групи ризику стосовно коронавірусу.

Тож від початку карантину мальтійці доставляли до помешкань потребуючих людей набори продуктів харчування та засобів гігієни.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.