дивись.info

Які політичні партії мають шанс потрапити до парламенту, – соцопитування

Які політичні партії мають шанс потрапити до парламенту, – соцопитування
Фото ілюстративне.

У парламентському рейтингу лідером є партія «Слуга народу», яку готову підтримати 22,7% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку листопада.

За партію «Опозиційну платформа – За життя» готові віддати голоси 17,1%, партію «Європейська солідарність» – 15,4%, «Батьківщина» – 8,0%, «За майбутнє» – 4,5%, партію «Сила і честь» – 4,3%, Радикальну партію Ляшка – 4,3%, УДАР Віталія Кличка – 3,7%, «Голос» – 3,6%, партію «Свобода» – 3,5%, партію Шарія – 3,4%, партію «Українська стратегія Гройсмана» – 3,1%. Рейтинг інших політичних сил – менше 3%.

Партія «Слуга народу» зберігає сильні позиції в південних регіонах. «Опозиційна платформа – За життя» має перевагу у південно-східних, «Батьківщина» – центрально-західних, «Європейська солідарність» у західних та у Києві, «За майбутнє» – у західних.

За партії «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Голос» та партію Шарія частіше голосують мешканці міст. Водночас, партії «Батьківщина», «За майбутнє», Радикальна партія Ляшка мають вищу підтримку серед мешканців сільських територій. У партії «Слуга народу» електорат відносно рівномірно розподілений за типом поселення.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення

Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%

Терміни проведення: 2-3 листопада 2020 р.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.