• USD: 37.30
  • EUR: 39.75

У ЛОДА розповіли, як облаштовують кисневу мережа у лікарнях області

У ЛОДА розповіли, як облаштовують кисневу мережа у лікарнях області

Кошти державної субвенції на розвиток кисневої мережі уже розподілені між лікарнями області.

Про це під час брифінгу розповів директор  департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Для того, аби збільшити кількість місць для пацієнтів із Covid-19, у лікарні спершу треба налагодити кисневу систему.

Відтак, не кожен заклад можна на 100% перевести у ковідний. Звісно питання про розширення стаціонарів в межах існуючої визначеної мережі стоїть першочергово, однак, до прикладу, Львівська обласна клінічна лікарня є багатопрофільною установою, вона має корпусну систему. Відтак, щоб залучити інші відділення треба налагоджувати окремі кисневі системи. Є заклади, в яких можна в межах одного корпусу можна швидко налагодити систему, але в багатокорпусній лікарні такого не зробиш», - розповів Орест Чемерис.

За його словами, в обласній лікарні під Covid-19 виділено терапевтичний корпус, на базі якого є низка відділень терапевтичного профілю. Зараз там лікують 50 пацієнтів.

«Зараз перед нами стоїть завдання максимально розширити ліжкову мережу в існуючих закладах, але враховуючи профіль лікарні. Ми не можемо до безкінечності розширювати мережу у багатопрофільних установах. Наприклад, лікарня швидкої допомоги покликана надавати ургентну допомогу, тому є певні межі, до яких ми можемо розширяти ліжкову мережу», - додав директор департаменту.

Він запевнив, що синхронно зі збільшенням кількості ліжкомісць тривають роботи із налагодження кисневої системи.

«Цільова субвенція із розвитку кисневої мережі уже скерована на область, гроші вже у лікарнях, там триває освоєння коштів. Станом на сьогодні у Львівській області уже розподілили 50,9 млн грн на покращення та збільшення кисневої мережі. Ми також очікуємо наступні надходження, які також будуть скеровані на ковідні заклади», - розповів Орест Чемерис.

Субвенцію скерували на заклади, які визначені для надання допомоги пацієнтам із підозрою на Covid-19 та підтвердженим Covid-19. Станом на сьогодні до мережі належать 22 заклади.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: