Олена Старікова стала чемпіонкою Європи з велоспорту

125450597_2162291680581074_7228372116339685570_n

На Чемпіонаті Європи, що триває у болгарському місті Пловдів, Олена Старікова виборює третю медаль — цього разу золоту.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Чемпіонський титул Олена виборола у гонці кейрін. Це вправа у велотрекових гонках з поступовим прискоренням. Велосипедисти у кейріні стартують одночасно. Попереду велогонщиків слідує мотоцикл, який вони обганяти не можуть. Мотоцикліст стартує зі швидкістю 25 км/год і поступово збільшує її до 50 км/год. За 2,5 кола до фінішу мотоцикліст залишає трек. Переможцем стає той, хто найшвидше перетне фініш.

24-річну Олену Старікову тренує Євген Болібрух, спортсменка навчається у Львівській школі вищої спортивної майстерності та представляє Збройні сили України, зокрема Навчально-спортивну базу літніх видів спорту.

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи Олена вже виборола дві бронзові медалі — в індивідуальному спринті та у командному спринті.