дивись.info

Рада цього тижня не розглядатиме закони, пов’язані з Конституційним судом

Рада цього тижня не розглядатиме закони, пов’язані з Конституційним судом

Верховна Рада відкладе розгляд законів щодо кризи із Конституційним судом України.

Про це повідомляє «Українська правда».

В оприлюдненому в понеділок, після погоджувальної ради, порядку денному немає жодного закону, який би стосувався вирішення кризи зі скасуванням незаконного збагачення та загалом ситуації навколо КСУ. Ані президентський закон про розпуск Конституційного суду, ані законопроєкт спікера Дмитра Разумкова щодо відновлення норм про незаконне збагачення на цьому пленарному тижні розглядати не планують.

За інформацією видання, голосів за закон Зеленського немає, а Офіс президента України робить усе, щоби закон Разумкова також не голосували. Лідери «Слуги народу» намагалися взагалі скасувати засідання цього тижня, аргументуючи це хворобою Разумкова та Стефанчука.

Однак, проти скасування сесійного тижня категорично проти була віцеспікер Олена Кондратюк, яка врешті провела погоджувальну раду і вестиме пленарне засідання у вівторок. Засідання у вівторок буде єдиним на цьому тижні, від середи парламент може піти працювати в комітети.

Це означатиме, що вирішення конституційної кризи відкладається, мінімум, до наступного пленарного тижня, тобто до 1 грудня. Або заради нього доведеться скликати позачергове засідання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.