дивись.info

Львівщина подала на конкурс 14 туристичних проєктів

Львівщина подала на конкурс 14 туристичних проєктів

Львівська обласна державна адміністрація подала на конкурс проєктів регіонального розвитку 14 пропозицій, які стосуються програми розвитку туризму в регіоні. У разі перемоги, вони будуть реалізовані у 2021 році за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Подані проєкти стосуються вдосконалення туристичної інфраструктури, збереження об’єктів культурної спадщини та маркетингу туристичного потенціалу.

Їхня загальна вартість – майже 213 млн гривень, з яких  172,5 млн мало би скласти фінансування з державного бюджету, 38,9 млн – з бюджетів місцевих, та ще 1,5 млн гривень – з інших джерел.

«Серед поданих проєктів – будівництво кемпінгів для активних туристів поруч з озером Барвінок Новороздільської громади та неподалік дороги в рамках проєкту «Мале карпатське коло» на території Славської громади, створення регіонального та місцевих туристично-інформаційних центрів, модернізація інфраструктури дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» на Жовківщині, створення професійного довідника кінолокацій Львівської області, заходи зі збереження та відновлення історико-культурної спадщини і створення позитивного іміджу області на міжнародному туристичному ринку», – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод.

Проєкт «Створення професійного довідника кінолокацій Львівської області – Lviv Region Location Guide» має на меті збільшити інтерес українських та  міжнародних виробників аудіовізуального контенту до Львівської області як зручного знімального майданчика. Також якісно покращити рівень комунікації між локальною та міжнародною кіноспільнотами та  найбільш ефективно промотувати можливості регіону.

Довідник міститиме детальну інформацію про не менш, ніж 50 найбільш цікавих та перспективних, з точки зору кіновиробництва знімальних локацій, у Львівській області та презентуватиметься на національних українських стендах, які щорічно організовуються на ринках контенту міжнародних кінофестивалів за підтримки Держкіно у Берліні, Каннах, Пекіні, Торонто.

Зокрема, в межах проєкту планується створення ГО «Кінокомісія Львівської області», яка займатиметься професійним супроводом діяльності кіновиробників на території Львівщини.

Серед довгострокових очікуваних результатів проєкту: зародження та розвиток кінотуризму, збільшення зацікавленості та кількості міжнародних проєктів, реалізованих на території м. Львова та області, збільшення інвестицій в регіон, культурних обмінів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.