дивись.info

Романа Віктюка поховають у Львові

Романа Віктюка поховають у Львові

Відомий театральний режисер Роман Віктюк, який сьогодні, 17 листопада, помер від ускладнень коронавірусу, найвірогідніше буде похований у Львові.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на пресаташе Театру Романа Віктюка.

«Вирішується питання про транспортування Романа Григоровича на батьківщину, до Львова. Поки невідомо, чи буде можливість залагодити питання про перетин кордону. Це завжди було його бажання, ще за життя», – йдеться в повідомленні. Зазначається, що прощання з режисером відбудеться в Москві, а от поховати його планують у Львові поруч з батьками.

У жовтні Роман Віктюк потрапив у реанімацію після зараження коронавірусом. Стан режисера оцінювався як середнього ступеня тяжкості, однак сьогодні різко погіршився. Причиною смерті називають анемію головного мозку.

Віктюк був народним артистом України та Росії, за своє життя режисер поставив понад 250 вистав у театрах України, Литви, Латвії, Росії, Італії, США, Фінляндії та інших країн.

Коментуючи у 2014 році початок війни на Донбасі, Віктюк закликав місцевих жителів вимкнути телевізори, і рекомендував тим, хто не вважає себе громадянином України, дати країні спокій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.