Шмигаль розповів, скільки в Україні безробітних

робота1

В Україні офіційний статус безробітного мають 399,7 тис. громадян. Про це сказавп прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу в парламенті 17 листопада, - пише Укрінформ.

В Україні офіційний статус безробітного мають 399,7 тис. громадян. Про це сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу в парламенті 17 листопада, - пише Укрінформ.

«Статус безробітного з початку карантину отримали майже пів мільйона людей. Якщо станом на 12 березня статус безробітного мали 361 тис. осіб, то сьогодні 399,7 тис», - зазначив Шмигаль.

За його словами, від початку карантину - з 12 березня, станом на 17 листопада офіційно через центри зайнятості працевлаштовано 419 тис. осіб.

Шмигаль зазначив, що в уряді здійснюють заходи зі стимулювання української економіки для того, щоб подолати наслідки пандемії.

Нагадаємо, 11 листопада Кабінет Міністрів запровадив в Україні карантин вихідного дня - з 14 до 30 листопада.

Згідно з постановою уряду, з 00 годин суботи до 00 годин понеділка додатково до обмежень, які передбачені у будні дні, забороняється: приймання відвідувачів у закладах громадського харчування - барах, ресторанах, кафе. Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів також під забороною. У цей період закриті торговельно-розважальні центри та інші заклади розважальної сфери, заклади культури, які проводять культурно-масові заходи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: