дивись.info

На Сколівщині відбулись міжнародні мотоциклетні змагання

На Сколівщині відбулись міжнародні мотоциклетні змагання

Нещодавно на Сколівщині відбулися одні з наймасштабніших мотоциклетних змагань України – Beskyd Rodeo. Незважаючи на карантинні обмеження, гонка стала міжнародною. Однак, проходила без глядачів, – повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Такі змагання планують проводити щорічно та постійно нарощувати кількість учасників та глядачів, в тому числі іноземців. Захід організовують за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

«У майбутньому це забезпечить суттєве поповнення місцевих бюджетів та сприятиме розвитку інфраструктури, як це відбувається в інших регіонах, зокрема у Альпійському регіоні Ерцберга, що у Австрії та в Румунії, де у карпатських околицях міста Сібіу проводяться найбільші у світі змагання з цього виду спорту», – розповів один з організаторів змагань Богдан Бацик.

На наступний рік організатори планують, що у змаганнях візьмуть участь близько 300 спортсменів з України та Європи, а також значна кількість глядачів та вболівальників, що традиційно забезпечує додатковий прибуток туристичному та рекреаційному бізнесу, привертає увагу сотень гостей до природніх та інфраструктурних об’єктів Сколівщини.

«Такі змагання сприяють не лише розвитку певного виду спорту на Львівщині, а й формуванню позитивного іміджу привабливих туристичних зон області, тож максимально підтримуємо і допомагаємо у їх проведенні», – зазначив керівник управління фізичної культури та спорту Львівщини Роман Хім‘як.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.