• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

У лікарнях Львівщини вже 1900 пацієнтів з коронавірусом

У лікарнях Львівщини вже 1900 пацієнтів з коронавірусом

Станом на сьогодні 1900 пацієнтів, хворих на коронавірус, госпіталізовано до лікарень області.

Про це під час брифінгу в п'ятницю, 20 листопада, повідомив керівник обласного штабу із ліквідації надзвичайної ситуації Андрій Васько.

«Наповненість ліжкового фонду складає близько 55%. В реанімаційних відділеннях перебувають 150 пацієнтів, з них 50 — на апаратах ШВЛ. Бригади швидкої допомоги вже впродовж останніх двох тижнів мають близько 100 викликів щодоби до пацієнтів хворих або з підозрою на коронавірус. З них 50-60 щодобово госпіталізуються у лікарні», - розповів Андрій Васько.

Він нагадав, що зараз в області 22 лікарні приймають пацієнтів з коронавірусом, але опрацьовують варіанти збільшення ліжкової мережі на випадок погіршення ситуації.

«Практично в кожній лікарні готуються відділи або певні сектор, де будуть перебувати пацієнти з коронавірусом, у форматі ізоляторів», - додав Андрій Васько.

Як розповів генеральний директор львівського обласного госпіталю ветеранів воєн та репресованих імені Юрія Липи Максим Прикупенко, зараз в госпіталі перебуває 186 хворих. 16 пацієнтів перебуває в реанімаці, з них 12- на апаратах ШВЛ.

«У нашому госпіталі загалом розгорнуто 235 ліжок. Киснева мережа складається з 165 точок. Це наше максимальтне навантаження. Киснева мережі застаріла і періодично дає збої. Зараз рощирюємо мережу і до кінця грулня розраховуємо мати додатково 200 точок», - розповів Максим Прикупенко.

За минулу добу на Львівщині коронавірус підтвердили у 687 мешканців області, у Львові – 306. За попередню добу в області провели 2046 досліджень на коронавірус. За увесь час COVID підтверджено у 39916 осіб. Померло 1119 людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: