дивись.info

Уряд передбачив 27 мільярдів гривень на розвиток культури в Україні

Уряд передбачив 27 мільярдів гривень на розвиток культури в Україні
Фото ілюстративне

У зведеному держбюджеті на наступний, 2021 рік, передбачено близько 27 млрд грн на фінансування культурного розвитку України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що сфера культурного розвитку є пріоритетом держави. Про це, за його словами, свідчать суми, які закладаються у бюджет країни на її розвиток.

«Порівняємо обсяги видатків на культуру у 2020-му і 2016-му. Чотири роки тому видатки зведеного бюджету на культуру і мистецтво сягали 10,55 млрд грн. Цього року – 20,35 млрд грн (+93%). Наступного року у планових показниках зведеного бюджету на культуру і мистецтво заклали близько 27 млрд грн», – порівняв урядовець.

Нагадаємо, проєкт Державного бюджету на 2021 рік, який був поданий до Верховної Ради, передбачав видатки на культуру у розмірі близько 7,5 млрд грн, на спорт – 7,4 млрд грн. Однак під час підготовки проєкту Держбюджету до першого читання, було запропоновано збільшити його видаткову частину, зокрема серед сфер, фінансування яких було запропоновано збільшити, опинились культура та спорт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.