дивись.info

На Львівщині кадастрові реєстратори зареєстрували понад 128 тисяч земельних ділянок

На Львівщині кадастрові реєстратори зареєстрували понад 128 тисяч земельних ділянок

Упродовж 2020 року державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстровано 128840 земельні ділянки в Національній кадастровій системі.

Про це інформує пресслужба Держгеокадастру Львівщини.

Повідомляється, що майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється нашими працівниками безперервно. Нагадую, що згідно рішення Уряду, головні управління Держгеокадастру в областях будуть ліквідовані та утворені нові територіальні органи Держгеокадастру, але ми все зробимо для того щоби для громадян цей процес відбувся непомітно, без втрати рівня надання послуг, доступу та користування електронними послугами Держгеокадастру.

Також звертаю увагу громадян, які отримали дозвіл на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, що розроблену документацію необхідно подати на затвердження Головному управлінню через ЦНАП до 15 грудня 2020 року, якщо цього не буде зроблено, то, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України (від 16.11.20 №1113), буде здійснена передача цих ділянок у комунальну власність. Також рекомендую громадянам, юридичним особам, які отримали накази про затвердження документації із землеустрою, якнайшвидше  здійснити державну реєстрацію своїх прав на нерухоме майно подавши відповідні документи до ЦНАП», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом, цьогоріч (станом на 20 листопада), до територіальних органів Львівської області надійшло понад 163 тис. (210341) заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 161 тис. (207479) заяв, або 99 % від їх загальної кількості. Також внесено 77 відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць.

Окрім цього однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом по області, від початку року, опрацьовано понад 61 тис. заяв про видачу таких витягів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.