В Україні безробітним виплатили 14 млрд гривень за час карантину

робота1

З початку карантину на компенсацію по безробіттю і частковому безробіттю виділили 14 млрд гривень. Такі дані з 12 березня на кінець листопада.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Зазначено, що 11,5 млрд гривень допомоги виплатили безробітним, зареєстрованим у центрах зайнятості. Заборгованості по виплаті допомоги з безробіття немає.

Також з метою фінансової підтримки малого і середнього бізнесу уряд направив з фонду боротьби з СОVID-19 2,8 млрд гривень на програму допомоги по частковому безробіттю, з яких вже профінансовано 2,5 млрд гривень.

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко підкреслив, що фінансування програм для підтримки безробітних і підприємців у період карантину знаходиться на постійному контролі Кабінету міністрів.

Уряд у разі потреби оперативно вносить зміни в законодавчу базу для додаткового виділення коштів. За словами Петрашка, недавно для програми допомоги по частковому безробіттю додатково виділили 80 млн гривень, а для покриття потреб у своєчасній виплаті допомоги з безробіття - майже 1,2 млрд гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: