дивись.info

Василь Пісний перебуває в комі (уточнення)

Василь Пісний перебуває в комі (уточнення)

Ексначальник Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, ексзаступник начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василь Пісний перебуває у лікарні у важкому стані.

Нагадаємо, раніше на  Leopolis.news повідомляли, що Василь Пісний помер.

Просимо вибачення у Василя Пісного та його родини.

Про це повідомили рідні Василя Пісного, – пише  Leopolis.news

Василь Пісний народився 2 січня 1963 року в селі Лопушанах Зборівського району Тернопільської області.

У свій час очолював різні правоохоронні структури: УБОЗ УМВСУ у Тернопільській області, УМВС в Тернопільській області, управління з розслідування особливо важливих справ ДПА Західного регіону.

У 2010 році був обраний депутатом Львівської обласної ради VI скликання (від «Фронту змін»).

У квітні 2013 року — березні 2014-го обіймав посаду першого заступника голови Львівської обласної ради.

З 4 березня 2014 по 4 січня 2015 року очолював Департамент по боротьбі з економічною злочинністю МВС України; призначення супроводжувалось акціями протесту у Львові.

З 1 вересня 2015 року призначений на посаду заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

3 червня 2019 року звільнений з посади заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Зазначимо, що у липні 1995 року Василя Пісного затримували за підозрою у рекеті і стосовно нього порушили кримінальну справу за ч. 3 ст. 144 КК Української РСР. Провів п’ять місяців у СІЗО. Справа була закрита за відсутністю в його діях складу злочину. Мав прізвисько «Антибіотик».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.