дивись.info

Держгеокадастр передав громадам Львівщини понад 3,1 тис. сільськогосподарських земель

Держгеокадастр передав громадам Львівщини понад 3,1 тис. сільськогосподарських земель

Сьогодні передано понад 3,1 тис. га сільськогосподарських земель державної власності територіальним громадам Львівщини.

Передачу земель здійснено відповідно до Указу Президента України від 15.10.2020 № 449 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» та постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2020 № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Про це повідомляють у пресслужба Держгеокадастру у Львівській області.

Як зазначається, землі сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів передано у комунальну власність 7 громадам. Загальна площа переданих Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області земельних ділянок становить 3164,7 га.

Акти прийому-передачі земельних ділянок у комунальну власність громад головам Великолюбінської, Жовтанецької, Кам’янко-Бузької, Розвадівської, Щирецької, Лопатинської та Новокалинівської територіальних громад вручив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький за участю першого заступника начальника – Ростилава Тхіра, начальника управління землеустрою – Івана Буришина, керівників районних відділів Держгеокадастру.

«У співпраці з громадами ми здійснюємо процес передачі земель на Львівщині, ініційований Головою Держгеокадастру Романом Лещенком, який зазначає що реалізація земельної реформи в Україні неможлива без належної децентралізації та передачі земельних повноважень на місця.

Ми повертаємо землі у повноцінне розпорядження місцевих громад, людей, які там проживають, працюють з покоління в покоління на цих землях. Люди краще знають, як господарювати на своїй землі, в рамках чинного законодавства, звичайно. Передаємо в руки людей ресурс, який дозволить покращити інфраструктуру, забезпечить надходження до бюджетів на місцях за умови ефективного та раціонального використання цих земель. До кінця цього року ми плануємо передачу всіх земель держвласності у розпорядження ОТГ», – відзначив Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

З переліком земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які передані у комунальну власність, можна ознайомитися на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області у розділі «Передача земель громадам».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.