дивись.info

Локдаун поки не загрожує відпочинку за кордоном, – МЗС

Локдаун поки не загрожує відпочинку за кордоном, – МЗС

Закривати аеропорти у разі введення локдауну в Україні – недоцільно. Це стосується і заборони на в’їзд іноземців в Україну. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, – пише РБК-Україна.

«Моя позиція як міністра закордонних справ – закривати кордони або обмежувати авіасполучення зараз недоцільно. І поки локдаун не загрожує відпочинку за кордоном», – сказав Кулеба, підкресливши, що остаточне рішення з карантинними заходами буде прийматися колегіально всім складом уряду.

Кулеба також пояснив різницю між карантинними заходами, які вводилися навесні під час локдауну і тими, які можуть бути введені зараз.

«Навесні вірусу в країні ще не було, і завдання було в тому, щоб перекрити канали його можливого попадання на територію України. Тоді мало сенс закриття аеропортів і заборона на в’їзд іноземців. Зараз ситуація відрізняється. Вірус вже є всередині країни, як і у всіх інших країнах. Встановлювати заборону на в’їзд вважаю недоречним, і під час дискусій про локдаун буду відстоювати цю позицію», – заявив міністр.

Нагадаємо, раніше Кулеба заявляв, що кордони в Україні можуть закрити при введенні повного локдауну.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.