На Меморіалі Героїв Небесної сотні підняли синьо-жовтий стяг та привітали волонтерів з їхнім днем

201205_prapor_KHN_5840
Фото: ЛМР

У Львові відбулась традиційна церемонія підняття національного прапора на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цього разу церемоніал відбувся за участі духового оркестру та прапороносної групи Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Опісля заступник мера Львова Андрій Москаленко вручив низку подяк та дипломів від громади міста до Міжнародного дня волонтера, повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«В історії нашої країни волонтерство має особливу роль. Є волонтери, які допомагають військовим протистояти окупанту. Є волонтери, які працюють медиками і показують справжню жертовність. Є волонтери, які працюють у соціальній сфері, освіті, культурі, інших напрямах. Саме волонтери — це ті люди, які змінюють звичний хід історії, те, що, здавалося б, уже не відвернути. Сьогодні ми хочемо від імені міського голови та громади міста подякувати кожному волонтеру, зокрема тим, хто щоденною працею докладається до становлення нашої держави», — зазначив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Так, подяки міського голови отримали:

  • керівниця благодійної організації «Фонд імені Мирослави» Мирослави Дейнеги
  • представниці ГО «Перший жіночий ветеранський простір «ReHub» Орися Боднар і Ольга Посполіта.

Дипломи міського голови отримали:

  • колектив БО «Благодійний фонд Здійсни мрію» (керівниця — Уляна Флишко);
  • колектив ГО «Соціальний захист населення та учасників АТО».

До слова, традицію підняття синьо-жовтого стяга над Меморіалом пам’яті Героїв Небесної сотні заклали цьогоріч у День прапора, 23 серпня. З того часу кожної суботи о 15:00 його піднімають представники різноманітних структур міста — пожежники, нацгвардійці, поліцейські, курсанти університетів тощо.

«Немає безвихідних ситуацій, та й взагалі немає нічого неможливого. Ці слова щодня своїми діями підтверджують українські волонтери. Це надзвичайний приклад згуртованості та самопожертви на війні, у лікарнях і багатьох інших сферах нашого життя. Часто ми не знаємо цих людей та їхніх імен. Але ми точно розуміємо, що хтось завжди думає про нашу країну: обраховує кисень чи теплий одяг, безперестанно ремонтує дрон, розуміючи, що його знову зіб'ють. Але поки Україна не здобуде перемогу над усіма бідами, ці люди не зупиняться. Дякуємо всім, хто не словом, а невтомною працею будує наше майбутнє! І також всім, хто тихо, без розголосу, підтримує волонтерів. Слава українським волонтерам! Слава Україні», — написав міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: