дивись.info

В Україні може з’явитися «економічний паспорт громадянина»

В Україні може з’явитися «економічний паспорт громадянина»

«Економічний паспорт українця» може незабаром з’явитися в державі. Його наразі розробляють і він сприятиме додатковому створенню робочих місць і даватиме доходи українцям.

Про це розповів експрезидент Грузії, чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі в етері телеканалу «Україна 24».

Саакашвілі пояснив, що «економічний паспорт українця» означатиме для держави полегшення процесу видобування корисних копалин і можливість для країни забезпечувати себе повністю газом. Крім того, впровадження такого паспорту дозволить отримувати гроші українцям від того, що будуть видобуватися ресурси.

«Якщо Україна видобуватиме газ, а за нашими законами це дуже спрощується, то кожен українець матиме економічний паспорт, куди гроші від титану, від урану, а Росія зараз спеціально блокує, щоб ми не видобували титан, уран, газ те ж саме, практично Україна була в колоніальній залежності в сенсі природних копалин – все це ми зараз полегшуємо, і кожен українець матиме паспорт з народження, куди гроші капатимуть від того, що ресурси будуть видобуватися. Це створюватиме робочі місця, це даватиме доходи українцям», – пояснив Саакашвілі.

Про «економічний паспорт українця» йшлося ще у передвиборчій програмі нинішнього президента України Володимира Зеленського. Передбачалося, що кожен українець, народжений після 1 січня 2021 року, зможе накопичувати на своєму рахунку частину від реалізації державою природніх благ. А в подальшому, після досягнення громадянами повноліття, вони зможуть перераховувати кошти на особисті рахунки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.