Через футбол проводитимуть фізіологічну та психологічну реабілітацію військових

футбол
Фото ілюстративне

Міністерство у справах ветеранів та громадські об’єднання - «Українська асоціація футболу», «Федерація футболу учасників АТО» сьогодні підписали тристоронній договір про співпрацю.

Про це заявив під час онлайн-конференції 10 грудня присвяченій соціальним програмам допомоги захисникам України заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко.

Документ підписали з метою підтримки ветеранів, залучення їх  до фізичної та психологічної реабілітації, популяризації спорту та здорового способу життя у ветеранській спільноті.

«Уже сьомий рік триває війна за нашу незалежність. В Україні зараз більше як 400 тисяч ветеранів, які повернулися з війни, з яких понад 15 тисяч є особами з інвалідністю. Ми маємо величезну відповідальність перед ними. Державі, громадськості та бізнесу потрібно об’єднати зусилля для допомоги ветеранам в соціалізації, реабілітації та адаптації у мирне життя. Саме тому, Мінветеранів підтримало ініціативу ветеранського футболу, як одного з видів спортивної реабілітації», - зазначив Олександр Терещенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: