дивись.info

Від коронавірусу помер військовослужбовець: це вже 31-ша смерть

Від коронавірусу помер військовослужбовець: це вже 31-ша смерть

Станом на 10.00 п’ятниці, 11 грудня, в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє – 3106 осіб.

Як повідомили в Командуванні Медичних сил, минулої доби, 10 грудня, зареєстровано 162 нових випадки недуги та 31-ий летальний випадок, спричинений тяжким перебігом хвороби.

«На  жаль, у Збройних Силах України зафіксовано 31 летальний випадок спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
Військовослужбовець перебував на стаціонарному лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ». Незважаючи на проведені лікувальні заходи, стан пацієнта погіршувався, проведена інтенсивна терапія на жаль позитивного результату не дала. За наявної інформації хорий мав супутні хронічні захворювання. Висловлюємо співчуття близьким та рідним», – йдеться у повідомленні.

Там також дожають, що всього за час пандемії одужало – 8687 осіб. Зараз на ізоляції (і на самоізоляції) перебуває 561 особа. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 59 осіб.

Нагадаємо, станом на 08.00 п’ятниці, 11 грудня, в Україні коронавірусне захворювання підтвердили у 13514 людей. Зокрема, захворіли 638 дітей та 690 медпрацівників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.