Армреслери Львівщини вибороли чотири медалі на Кубку України

_1607958423_613x321.94566929134_3_0

У Воловці, що на Закарпатті, цими днями відбувся Кубок України з армспорту. Львівщину на змаганнях представляли понад 20 спортсменів.

Як повідомляє пресслужба Львівської ОДА, всього на Кубку змагалися спортсмени з 12 областей. У суботу відбулись поєдинки на ліву руку, а в неділю — на праву.

«У поєдинках на ліву руку у ваговій категорії 90 кг перемогу виборов представник Львівщини Роман Синейко, а в поєдинках на праву руку одразу трьом представникам Львівщини вдалось вибороти призові місця», - сказано в повідомленні.

У відомстві зазначають: зокрема, у ваговій категорії 70 кг срібним призером став Мирон Мига, бронзовим призером у ваговій категорії 80 кг став  Богдан Фабрика.

Роман Синейко, який у суботу виборов перше місце у поєдинках на ліву руку у ваговій категорії 90 кг, учора став бронзовим призером.

Нагадаємо, львів‘янка стала чемпіонкою України з шахів.