дивись.info

В ЛОР назвали проблеми лікарень, що лікують хворих на коронавірус

В ЛОР назвали проблеми лікарень, що лікують хворих на коронавірус

Депутати Львівської обласної ради протягом двох днів інспектували лікарні Львова, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Про це на сторніці у сомережі повідомив лікар, депутат ЛОР Олег Дуда.

Він виокремив декілька голоних пробемних питання – недостатнє фінансування установ, низька заробітна плата та реальна загроза відтоку професійних кадрів серед медичних працівників (важливо-середній медперсонал).

«Нас цікавила своєчасність фінансування за надані медичні послуги, а також можливість розгортання додаткових ліжок для ковідник пацієнтів у випадку загострення ситуації в області.

У двох медичних установах ми отримали інформацію про проблеми із забезпеченням засобами індивідуального захисту, що є неприпустимим.

Ще один тривожний сигнал надійшов від Львівської обласної клінічної лікарні. Там бракує генераторів, які вкрай необхідні у відділеннях, де перебувають ковідні пацієнти».

Щодо матеріально-технічної бази, то лікар каже, що це також болюче питання.

«Вичерпання терміну експлуатації діагностичного обладнання.

Також є потреба в капітальних ремонтах приміщень. Зношення ліфтового господарства, відсутність пожежних сигналізацій. Відсутність необхідного діагностичного обладнання у ковідних лікарнях. Окрім того, медичні працівники заявляли про брак коштів на медикаменти.

На сьогодні, є недостатнє фінансування з обласного бюджету видатків на оплату комунальних послуг медичних закладів, що призводить до заборгованостей.
Тут також є важливою комунікація міської та обласної рад щодо платежів за землю та приміщення.

Керівники закладів вказували на проблему дефіциту кваліфікованих спеціалістів з будівництва кисневих мереж. Розуміємо, що це важливо в контексті збільшення ліжкової мережі у випадку погіршення ситуації з пандемією.

Найголовніше і найтривожніше – це брак медперсоналу і плинність кадрів, що зумовлено низькою зарплатнею», – йдеться у дописі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.