Держархів Львівщини долучився до створення довідкового видання

держархів

Державний архів Львівської області долучився підготовки науково-довідкового видання «Український дипломатичний архів». Це ініціатива Дипломатичної академії при МЗС України та Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, - пишуть у пресслужбі ЛОДА.

Архів, зокрема, надав інформацію щодо архівних фондів із документами, що утворилися під час діяльності дипломатичних та консульських установ Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки у 1918-1921 рр., а саме – Ф. 257 «Наукове товариство з вивчення історії оборони м. Львова і південно-східних воєводств».

Зазначимо, ароєкт «Український дипломатичний архів» включать до Перспективного плану науково-публікаційної роботи архівних установ на 2021-2026 рр. та до Плану науково-публікаційної роботи архівних установ на 2021 р.

Матеріали видання містять унікальні історичні світлини та архівні документи. За словами організаторів проєкту, видання засвідчує роль невпинної роботи українських дипломатів як в Україні, так і за кордоном у становленні повноцінної міжнародної правосуб’єктності України, це пам’ять про те, як починалась дипломатична служба.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: