У Львові мешканці Шевченківського району зможуть отримувати воду без хлору

вода6

На насосній станції «Збоїща», що забезпечує водою мешканців більшої частини Шевченківського району, розпочали тестове дозування гіпохлориту натрію для дезінфекції питної води.

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», орієнтовно 90 тисяч осіб зможуть отримувати воду без хлору, - йдеться на сайті ЛМР.

«Тестуємо дозування гіпохлориту натрію для дезінфекції питної води від насосної станції «Збоїща». Це частина Шевченківського району, яка охоплює вулиці Студинського, Щурата, Миколайчука, Замарстинівська, Пилипа Орлика, Кругла, Малоголосківська, Загули, Варшавська (частина), Липинського, Єрошенка, Джерельна, Шпитальна, пл. Торгова, Богдана Хмельницького (частково), Долинського, Новознесенська, Старознесенська, Богданівська, а також прилеглі до них. Отож, близько 90 тисяч осіб зможуть отримувати воду без хлору у цьому районі.

Нагадаємо, що цього року ми розпочали Програму заміни способу дезінфекції водопровідної води з рідкого хлору на безпечніший гіпохлорит натрію. Зокрема, вже змонтовано обладнання на насосних станціях у Винниках та Старому Селі, і ведуться пусконалагоджувальні роботи та тестування правильної дози реагенту для того, щоб у січні Личаківський та Сихівський райони в повному об'ємі змогли отримувати воду без хлору.

Також ми плануємо замінити спосіб дезінфекції води ще на кількох насосних станціях, а саме на «Будзень-3», «Глинна Наварія», «Карачинів». Відтак, до червня 2021 року водокористувачі усього міста Львова отримуватимуть воду без хлору», — повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Довідка

Гіпохлорит натрію — це реагент, виготовлений зі звичайної солі, яку можна знайти на кожній кухні. Заміна на гіпохлорит натрію покращить органолептичні показники питної води з крана (не буде запаху хлору), він є значно дешевшим за хлор, має триваліший ефект дезінфекції, не утворює побічних сполук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: