дивись.info

Киснем забезпечені 75 % ліжок для ковідних хворих

Киснем забезпечені 75 % ліжок для ковідних хворих
Фото: ЛОДА

Станом на ранок 18 грудня, завантаженість ліжкової мережі становить  – 40,9 %. Загалом для ковідних хворих в опорних медзакладах області підготували – 3 645 ліжок, з них – 1 486 зайняті.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«За попередню добу в опорні лікарні визначені для надання допомоги пацієнтам з коронавірусом госпіталізовано 107 пацієнтів. Станом на ранок на стаціонарному лікуванні перебуває 1486 хворих. З них: 129 на лікуванні в реанімаційних відділеннях, 26 на апаратах ШВЛ»,-  розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Киснем забезпечені 2750 ліжок, що становить 75 % від загальної кількості.

Зазначимо, що свою роботу цього тижня завершує міжвідомча комісія з перевірки опорних ковідних лікарень. Сьогодні перевіряють два останні медичні заклади.

«З понеділка комісія приступає до опрацювання результатів перевірок. За підсумками буде підготовлена відповідна довідка»,-  додав Орест Чемерис.

Нагадаємо, що комісія перевіряє усі ковідні установи на  спроможність елетромереж та техніку безпеки, а також безпеку використання всіх кисневих установок та апаратури. До її складу комісії увійшли представники департаменту охорони здоров’я, паливно-енергетичного комплексу, Держпраці. Перш за все комісія перевірила найбільш заповнені установи. Висновки будуть містити технічні характеристики по кожній лікарні, на підставі яких будуть формулювати рекомендації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.