дивись.info

46% українців вважають, що пандемія наступного року не закінчиться

46% українців вважають, що пандемія наступного року не закінчиться
Фото ілюстративне

Українці мають переважно негативні очікування щодо розвитку соціально-економічної ситуації в країні у 2021 році. 46% вважать, що пандемія коронавірусу не буде подолана.

Про це свідчать дані опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

«Українці мають переважно негативні очікування щодо розвитку соціально-економічної ситуації у країні у 2021 році. Лише 15% вважають, що у новому році гривня стане більш стабільною, 25% очікують зростання добробуту, 12% вважають можливим зменшення тарифів. Щодо боротьби з пандемією думки розділилися: 45% українців вважають, що епідемію буде подолано, 46% – що ні», – йдеться у результатах опитування.

Додамо, опитування проводилося з 5 до 13 грудня 2020 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Опитування здійснене методом особистого інтерв’ю face-to-face з 2004 респондентами. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.