дивись.info

Сьогодні в Україні розпочинає роботу місія МВФ

Сьогодні в Україні розпочинає роботу місія МВФ

У понеділок, 21 грудня, розпочинає роботу в Україні місія Міжнародного валютного фонду.

Про це повідомила перша заступниця голови Нацбанку Катерина Рожкова на сьогоднішньому брифінгу, передає УНН.

«Якщо говорити про якісь додаткові заходи, то на сьогоднішній день з боку Нацбанку виконані всі передумови для того, щоб місія почала своє рев’ю (перегляд програми з Україною – ред.). Ви знаєте, що традиційним для такого часу місії структурним маяком є затвердження Державного бюджету, і він також був затверджений. Тому, у принципі, з точки зору важливих і принципових речей – вони зроблені, і місія розпочинає роботу сьогодні», – сказала вона.

Окрім цього, каже перша заступниця голови, НБУ виконав всі структурні маяки МВФ для продовження співпраці та отримання наступного траншу.

«У нас одним з основних маяків була розробка оновленого, або зміненого закону про банки і банківську діяльність. На сьогодні цей законопроект вже зареєстрований у Верховній Раді», – зазначила Рожкова.

З її слів, другий серйозний момент – це затвердження планів державних банків по роботі з проблемними активами, Нацбанк також це зробив.

«Третій момент – нам треба було затвердити на Раді фінансової стабільності план відновлення платоспроможності Фонду гарантування фізичних осіб – це також було зроблено», – додала Рожкова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.