дивись.info

Молодь Львівщини запрошують на презентацію стажувань від Британської ради

Молодь Львівщини запрошують на презентацію стажувань від Британської ради

Британська Рада впроваджує проєкт «Залучення молоді: громадянська участь та зміцнення навичок соціальної дії (Активні Громадяни)».

Він фінансується Посольством Великої Британії в Україні у межах Фонду запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці. В межах проєкту Британська Рада реалізовує програму стажувань для молоді в органах місцевого самоврядування, молодіжних радах та молодіжних центрах місцевого рівня, – пишуть у пресслужбі ЛОДА.

Програма стажувань підходить для молоді та молодіжних лідерів, які зацікавлені здобути практичні навички та досвід у сфері молодіжної політики.

«Метою стажування є надання можливості для молоді України розвинути практичні навички, отримати досвід співпраці з місцевою владою, спробувати себе у ролі молодіжного працівника та стати частиною команди органу місцевого самоврядування або молодіжного центру»,- розповіли організатори.

14 січня 2021 року відбудеться онлайн-презентація Програми стажувань, що включатиме роз’яснення умов програми та відповіді на поширені запитання. Зареєструватись на подію можна за посиланням.

Для участі у програмі стажування потрібно:

1. Самостійно обрати установу для проходження стажування та узгодити тривалість, формат та цілі стажування із приймаючою установою/закладом;

2. Отримати лист-підтримки від приймаючої установи та додати його до заявки;

3. Постійно проживати у громаді, де розташована установа/заклад для стажування;

4. На момент подачі заявки мати не менше 18 років;

5. Мати паспорт України або посвідку на проживання в Україні (тимчасову або постійну);

6. Стажери, які перебувають під час стажування на очній формі у навчальному закладі, мають узгодити участь у стажуванні із своїм закладом освіти самостійно;

7. Не бути працівником приймаючої установи.

Заявки заповнені без листа підтримки від приймаючої установи будуть відхилені.

Стажерам виплачуватимуть стипендії у розмірі 3 тисячі гривень за один тиждень і 5 тисяч гривень за два тижні навчання. З розміру стипендії будуть відраховані податок на доходи фізичних осіб (18%) та військовий збір (1,5%). Орієнтовно 20 стажерів матимуть змогу отримати фінансування від проєкту у березні 2021 р. Стипендія буде виплачена протягом 14 днів після надання Британській Раді описового звіту про стажування.

Структура стажування:

– Стажування має відбуватися безпосередньо у громаді, де проживає стажер. В рамках програми стажувань не підтримується мобільність учасників між громадами.

– Форма заявки описує програму стажувань із зазначеними цілями та очікуваними довгостроковими результатами.

– Стажування може тривати один або два робочі тижні у період з 8 лютого по 5 березня 2021 р.

– Стажування є індивідуальним. Групові заявки не розглядатимуться.

– Одна особа може подати одну заявку на стажування. Подача двох чи більше заявок від однієї особи автоматично призведе до втрати особою права на участь у стажуванні.

– Допускається подача кількох заявок на стажування в одній установі/закладі від різних осіб.

– У випадку посилення карантинних заходів стажування може бути повністю або частково перенесено у дистанційний формат.

Щоб подати заявку необхідно ознайомитись з деталями програми у доданому файлі: https://www.britishcouncil.org.ua/sites/default/files/apprenticeship_tor.pdf та заповнити онлайн форму за посиланням: https://www.surveymonkey.com/r/bc_youth_internship_2021.

Заявки приймають до 23:59 години 24 січня 2021 року.

Деталі за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.