дивись.info

«Нафтогаз» підвищив ціни на газ для виробників тепла

«Нафтогаз» підвищив ціни на газ для виробників тепла

НАК «Нафтогаз України» оприлюднила оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія поставляє газ в рамках спеціальних зобов’язань (ПСО). У грудні ціна газу складе 6 103,10 грн за 1 тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і транспортування), що на 13,5% вище, ніж у листопаді (5 375,37 грн).

Про це повідомляється на сайті НАК.

Як зазначили в пресслужбі «Нафтогазу», середня ціна газу за ПСО у 2020 році склала 3813,1 грн за 1 тис. куб. м, що на 28% нижче, ніж середня ціна газу за ПСО у 2019 році.

Нагадаємо, постанова уряду про покладення на «Нафтогаз» спеціальних зобов’язань на ринку газу (ПСО) з 1 серпня 2020 року припинила діяти в частині постачання газу для потреб населення.

Водночас, згідно з рішенням уряду, «Нафтогаз» до 1 травня 2021 року постачає природний газ для виробників тепла, які підпадають під дію ПСО, і уклали відповідні договори поставки природного газу.

Нагадаємо, на листопад «Нафтогаз» встановив ціну на газ для виробників тепла на рівні 5 375,37 грн за 1 тисячу кубометрів. Ціна практично не відрізнялася від вартості в жовтні (5 374,10 грн).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.