Українські медики отримають «рекордну суму» внаслідок легалізації грального бізнесу

мед 2
Фото ілюстративне

Легалізація грального бізнесу принесе у 2021 році до держбюджету 7,4 млрд грн, які будуть спрямовані на підтримку культури, охорони здоров’я, інфраструктурних проєктів і розвиток регіонів.

Як передає пресслужба Міністерства фінансів, про це в інтерв’ю одному з видань заявив міністр Сергій Марченко.

За його словами, дохідна частина бюджету на 2021 розрахована на реальному макропрогнозі та підкріплена детальними розрахунками.

«Мало не кожну статтю доходів ми обговорювали з експертами МВФ. Також були включені в розрахунки надходження від легалізації азартних ігор. Це 7,4 млрд грн. Питанням узаконення грального бізнесу я займався в Мінфіні з 2016 року, і вже з того часу накопичився певний негатив в частині того, чому роками толерувалося його функціонування в тіні. Тепер ми маємо зробити все для того, щоб ці кошти були й пішли на конкретні цілі в рамках цієї бюджетної програми», – наводяться в повідомленні слова Марченка.

Коментуючи питання фінансування медицини у 2021 році, міністр зазначив, що на цю сферу була виділена рекордна сума коштів у порівнянні з минулими роками.

«Ми віддали найбільше грошей саме цій сфері. Виділили максимум в рамках тих можливостей, які у нас були, тому що все інше було б просто роздуванням доходів і нереальними цифрами. Це неприпустимо. А забирати, наприклад, витрати в інших сферах – так теж не можна. Збалансованість бюджетних витрат є запорукою справедливого ставлення держави до кожного свого громадянина», – цитує пресслужба главу Мінфіну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: