дивись.info

Заповненість ліжок у коронавірусних лікарнях на Львівщині зменшується

Заповненість ліжок у коронавірусних лікарнях на Львівщині зменшується
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

Зайнятість ліжкової мережі станом на початок дня становить 39,8%.

Про це під час брифінгу розповів директор депаратменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

За його словами, найбільше пацієнтів перебувають на лікуванні в інфекційній лікарні, Центрі легеневого здоров’я, у госпіталі Юрія Липи та лікарні швидкої медичної допомоги, а також у Новояворівську та Стрию.

«Лікарня залізниці внесена до переліку ковідних, але оскільки вона є відомчою, то має дещо інший механізм контрактування з НЗСУ в порівнянні з комунальними. Зараз там лікуються пацієнти залізниці, яких у процесі лікування виявили ковід. Два заклади охорони здоров’я, що внесені до переліку ковідних, наказом департаменту наразі не розпочали роботу із коронавірусом. Це Старосамбірська районна лікарня та лікарня залізниці», – розповів директор департаменту.

Він додав, що забезпеченість ліжок киснем становить 77%, відтак уже 2800 ліжок мають доступ до кисню.

Як розповів заступник директора з медичного обслуговування населення Кам’янка-Бузької ЦРЛ Олег Волошин, станом на 22 грудня у Кам’янка-Бузькій центральній районній лікарні на лікуванні перебувають 47 хворих із підозрою та підтвердженим коронавірусом.

«У реанімаційному відділенні знаходиться 6 хворих, жоден пацієнт не підключений до апарату ШВЛ. Вікова категорія пацієнтів різна: від молодих до людей старшого віку»,-  розповів медик.

Зараз лікарня  може прийняти 100 хворих. Із сотні ліжкомісць половина забезпечена киснем. Планується розширення кисневої мережі.

За словами Олега Волошина, з травня Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня пролікувала майже тисячу хворих на коронавірус.

Медзаклад забезпечений засобами індивідуального захисту та медпрепаратами, медичного персоналу вистачає.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.