дивись.info

У Львівській міській раді буде 12 депутатських комісій: керівники і склад

У Львівській міській раді буде 12 депутатських комісій: керівники і склад

Сесія Львівської міської ради підтримала ухвалу «Про затвердження структури та персонального складу постійних комісій Львівської міської ради 8-го скликання».

Згідно з ухвалою у Львівській міській раді будуть працювати 12 постійних депутатських комісій.

Перелік комісій

1 Комісія комунального майна, ресурсів та історичного середовища:

  • Івах Сергій Ярославович — голова комісії, політична партія «Європейська солідарність»,
  • Москаленко Андрій Олександрович — заступник голови комісії, політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Гринишин Володимир Іванович — секретар комісії, всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Члени комісії:

  • Пелех Олена Зінонівна — політична партія «Європейська солідарність».

2 Комісія міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства

  • Шевців Андрій Володимирович — голова комісії, політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Лукашевський Юрій Олегович — заступник голови комісії, політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Рудницький Іван Іванович — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

Члени комісії:

  • Дуда Роман Ігорович — політична партія «Європейська солідарність»,
  • Доскіч Остап Юрійович — політична партія «Європейська солідарність».

3 Комісія землекористування та агломерації

  • Гаразд Володимир Петрович — голова комісії, політична партія «Голос»,
  • Мельничук Любомир Анатолійович — заступник голови комісії, всеукраїнське об’єднання «Свобода»,
  • Моравецький Юрій Васильович — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність»

Члени комісії:

  • Зубрицька Богданна Іванівна — політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Ворко Тарас Ігорович — політична партія «Варта»,
  • Грицевич Роман Євгенович — політична партія «Європейська солідарність»,
  • Дідух Михайло Олексійович — політична партія «Європейська солідарність».

4 Комісія архітектури, містобудування та розвитку територій

  • Різник Олексій Романович — голова комісії, політична партія «Європейська солідарність»,
  • Мартинюк Юрій Анатолійович — заступник голови комісії, політична партія «Варта»,
  • Гутник Андріян Юрійович – секретар комісії, всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Члени комісії:

  • Бербека Назарій Володимирович — політична партія «Європейська солідарність»,
  • Доскіч Віктор Вікторович — політична партія «Європейська солідарність»,
  • Дячишин Андрій Богданович — політична партія «Голос»,
  • Давидович Любов Павлівна — політична партія «Об’єднання «Самопоміч».

5 Комісія фінансів та планування бюджету:

  • Шелестак Наталія Володимирівна — голова комісії, політична партія «Варта»,
  • Троць Віталій Іванович — заступник голови комісії, політична партія «Голос»,
  • Гринів Юрій Олексійович — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

Члени комісії:

  • Василишин Олег Михайлович — політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,Довжик Вікторія Вікторівна — політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Руслан Володимирович — всеукраїнське об’єднання «Свобода»,
  • Посипанко Ольга Іванівна — політична партія «Європейська солідарність»,
  • Гой Володимир Богданович — політична партія «Європейська солідарність»,
  • Федишин Роман Степанович — політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Шевченко Тетяна Григорівна — політична партія «Європейська солідарність».

6 Комісія екології, природокористування та енергозбереження:

  • Лучишин Володимир Станіславович — голова комісії, політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Чижишин Марія Анатоліївна — заступник голови комісії, політична партія «Голос»,
  • Окряк Анастасія Ізидорівна — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

7 Комісія культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків:

  • Мелесова-Вальчак Лейла Магомедівна — голова комісії, політична партія «Європейська солідарність»,
  • Хомчин Юлія Володимирівна — заступник голови комісії, політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Курочка Андрій Мирославович — секретар комісії, політична партія «Голос».

Члени комісії:

  • Адамик Петро Михайлович — політична партія «Європейська солідарність».

8 Комісія освіти і науки:

  • Христенко Вікторія Вікторівна — голова комісії, політична партія «Голос»,
  • Васюта Неля Мирославівна — заступник голови комісії, політична партія «Варта»,
  • Сомик Наталія Петрівна — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

Члени комісії:

  • Закалюк Андрій Євгенович — політична партія «Об’єднання «Самопоміч».

9 Комісія підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини:

  • Динік Оксана Вікторівна — голова комісії, політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Марусяк Володимир Ярославович — заступник голови комісії, секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність»,
  • Печенко Орест Орестович — секретар комісії, політична партія «Варта».

Члени комісії:

  • Возняк Олекса Орестович — політична партія «Голос».

10 Комісія законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки:

  • Пак Уляна Ігорівна — голова комісії, політична партія «Європейська солідарність»,
  • Мельник Юрій Миколайович — заступник голови комісії, політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Тягнибок Андрій Ярославович — секретар комісії, всеукраїнське об’єднання «Свобода».

11 Комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності:

  • Зінкевич Ігор Володимирович — голова комісії, політична партія «Варта»,
  • Стець Андрій Романович — заступник голови комісії, політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Лесик Володимир Любомирович — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

12 Комісія охорони здоров’я та соціального захисту:

  • Веремчук Валерій Миколайович — голова комісії, політична партія «Варта»,
  • Герич Гнат Ігорович — заступник голови комісії, політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Пасевич Олена Вікторівна — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

Члени комісії:

  • Шолтис Ігор Вікторович — політична партія «Голос»,
  • Колесник Дмитро Євгенович — політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Бойко Євген Теодозійович — політична партія «Об’єднання «Самопоміч»,
  • Кузик Євген Станіславович — політична партія «Європейська солідарність»,
  • Ломага Юрій Томашович — політична партія «Європейська солідарність»,
  • Маруняк Оксана Іванівна — політична партія «Європейська солідарність».
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.