дивись.info

Для Повітряних сил України відремонтували літак-розвідник

Для Повітряних сил України відремонтували літак-розвідник

Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» передав черговий відремонтований літак-розвідник Су-24МР до Повітряних сил України.

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

«Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передало черговий відремонтований літак-розвідник Су-24МР до Повітряних Сил України», — йдеться в повідомленні.

Там зазначають фахівці підприємства здійснили середній ремонт літака, під час якого провели повну перевірку всіх його вузлів та агрегатів з подальшим відновленням чи повною їх заміною. Після цього відремонтований Су-24МР успішно пройшов льотні випробування та був прийнятий українськими льотчиками. На сьогодні літак-розвідник перемістився до основного місця базування та вже посилив обороноздатність нашого війська.

у-24МР — літак-розвідник, який може проводити розвідку на глибину до 400 км від лінії фронту. Для цього він оснащений радіолокаційною станцією бокового огляду, яка дозволяє фіксувати наземні об‘єкти, в тому числі фортифікаційні споруди та техніку противника, чутливими камерами з високою роздільною здатністю, системами фіксації опромінення РЛС та ІЧ-датчиками для виявлення замаскованих об‘єктів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.