дивись.info

У «Львівелектротрансі» кажуть, що купили 50 нових тролейбусів

У «Львівелектротрансі» кажуть, що купили 50 нових тролейбусів

У ЛКП «Львівелектротранс» повідомили, що дописи у соцмережі Facebook стосовно неналежного випуску і несправності тролейбусів не відповідає дійсності. Кажуть, що у 2020 році було введено в експлуатацію 50 нових тролейбусів типу «Електрон».

Про це повідомляють у пресслужбі «Львівелектротрансу».

«У соціальній мережі Facebook з’явилися дописи щодо неналежного випуску, несправності та обслуговування рухомого складу, що не відповідає дійсності. Загалом у 2020 році було введено в експлуатацію 50 нових тролейбусів типу «Електрон» Т19102, які закуплені за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (10 у 2019 та 40 у 2020 році).

Це нові низькопідлогові тролейбуси, адаптовані для маломобільних груп населення, обладнані сучасними системами керування, кондиціювання, підрахунку пасажиропотоку, GPS-трекінгу, – розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо.

«Оновлення рухомого складу – це пріоритетний напрямок ЛКП «Львівелектротранс». Окрім закупівлі нових 50 тролейбусів, також цього року наше підприємство капітально відремонтувало 9 тролейбусів (з них проведено капітально-відновлювальний ремонт – 3 одиниць; капітальний ремонт – 1 одиниці та середній ремонт – 5 одиниць).

Окрім цього, капітально відремонтовано 23 трамвая, з них капітальний ремонт проведено – 16 одиниць та середній ремонт – 7 одиниць», – розповідає Андрій Свищо.

Також у «Львівелектротрансі» запевняють – щоденно вулицями Львова курсує 86 трамваїв та 69 тролейбусів.

«Щодо низькопідлогових трамваїв «Електрон», що були закуплені та експлуатуються нашим підприємством, то станом на сьогодні, згідно регламентів обслуговування, 4 трамвайні вагони зупинені на середній ремонт, тому згідно виробничих планів завершимо ремонтні роботи до 31 січня 2021 року. Два трамвайні вагони знаходяться в депо з причини ДТП, що трапилася не з вини підприємства, які плануємо відновити до 28 грудня 2020 року. Решта вагонів експлуатуються в повному обсязі. Відтак, підприємство на 100% виконує всю заплановану транспорту роботу», – додав Андрій Свищо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.