дивись.info

Дитсадок на Львівщині, збудований за 30 мільйонів – найкращий об’єкт «Великого будівництва»

Дитсадок на Львівщині, збудований за 30 мільйонів – найкращий об’єкт «Великого будівництва»
Фото: Мінрегіон

У нинішньому році наприкінці серпня в селі Борщовичі. що на Львівщині, відкрили дитячий садок, будівництво якого тривало три роки. Тепер об’єкт визнали одним із найкращих з-поміж сотні, збудованих у межах програми президента «Велике будівництво».

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства розвитку громад і територій України.

Там зазначають, що програма президента Володимира Зеленського виконана на 100%.

«Дитячий садок у селі Борщовичі – є прикладом високої якості робіт та забезпечення безбар’єрності», – йдеться у повідомленні.

Натомість у пресслужбі Львівської обласної державної адміністрації нагадують, що цьогоріч цей об’єкт був включений у Програму Великого будівництва.

Відтепер у садку зможуть навчатись кілька десятків малюків. У дошкільному закладі передбачено створення 4 груп на 75 дітей від 2 до 6 років. Загальна вартість будівництва складає понад 30 млн грн, з яких з державного бюджету залучено понад 24 млн грн, решта – кошти місцевого бюджету.

Нагадаємо, що Велике будівництво – це масштабний інфраструктурний проєкт, завдяки якому у короткі терміни по всій країні збудовані та реконструйовані сотні соціальних об’єктів та доріг. Він ініційований Президентом та реалізується Мінрегіоном у співпраці з місцевою владою. В цьому році було підготовлено до реконструкції близько 600 об’єктів – шкіл, садочків, спортивних об’єктів, приймальних відділень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.