дивись.info

У Львівському коледжі запрацювали ще два навчальних центри

У Львівському коледжі запрацювали ще два навчальних центри

У Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу  відкрили два навчально-практичних центри.

У центрі інноваційних ресторанних технологій та у центрі готельного комплексу «Діамант» студенти зможуть вдосконалювати практичні навички, а фахівці підвищувати свою кваліфікацію, – повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

На таких базах для навчання, де процес відбуватиметься в формі моделювання ситуацій, педагоги зможуть аналізувати помилки, аби не допускати їх в практичній роботі.

Дані центри були створені за рахунок коштів інвестора – 66 млн.грн., спецкоштів навчального закладу 22 млн.грн та коштів державного бюджету 2 млн.грн.

«Ми переробляли приміщення кілька разів, прискіпливо доводячи цей центр до досконалості. Наші учні матимуть можливість вправлятись у реальних умовах, а клієнти мають повний спектр послуг: від проживання до конференц-залу. За цією масштабною роботою стоїть весь колектив, вся моя команда, яка може зробити все.  Наші ідеї були інколи божевільними, але разом нам вдалось реалізувати всі наші задуми», – наголосила  Ганна Балущак.

Велику увагу у коледжі приділяють вивченню іноземних мов, адже сфера гостинності передбачає спілкування з різними клієнтами. Відтак, міністерську освітню Програму доповнили факультативами.

Робота центрів базується на співпраці та партнерстві з зовнішніми стейкходлерами, формуванні та розвитку цілісної системи платформи  новітніх методик професійного навчання, створення професійного майданчика для різноманітних ініціатив формального та неформального навчання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.