дивись.info

Садовий вручив по 25 тисяч гривень найкращим викладачам мистецьких шкіл

Садовий вручив по 25 тисяч гривень найкращим викладачам мистецьких шкіл
Фото Романа Балука.

Міський голова Львова Андрій Садовий вручив премії в розмірі 25 тисяч гривень кожна для п’яти найкращих викладачів мистецьких шкіл міста. Їх було відзначено в рамках міської програми «Відзначення викладачів мистецьких шкіл».

Про це інформують в ЛМР.

«Всі ми хочемо бути освіченими, мудрими і талановитими. Але є святе правило: якщо хочеш, щоб діти були освічені, треба інвестувати в культуру. Тому що за рівнем знань ніхто з нас не позмагається з інтернетом. Тому для нас цей рік був особливим, власне в культурній царині: фокус на культуру, приблизно 700 митців отримали чи ще отримають дофінансування від міста. Новостворений Музей міста, якого раніше не було, Мистецька галерея-центр на вул. Стефаника.

Я би хотів, щоби в царині культури ми були поза конкуренцією і в Україні, і серед багатьох міст світу. Тому що сам Бог велів, щоби в красивому місті, де живуть красиві люди, були красиві цікаві речі, які надихають і спонукають до активних дій”, — сказав Андрій Садовий.

Цього року відзначили 5 викладачів, а саме:

  • Павлусь Оксана Миколаївна (викладачка фортепіано Львівської державної музичної школи № 2)
  • Леськів Ірина Ігорівна (викладачка співу у Дитячій школі мистецтв № 5 м. Львова)
  • Гайова Марта Йосифівна (викладачка скрипки у Львівській державній музичній школі № 4)
  • Вільгуцька Ольга Степанівна (викладачка бандури у Львівській державній дитячій музичній школі ім. А. Кос-Анатольського № 1)
  • Закопець Олександра Миронівна (викладачка фортепіано у Львівській державній музичній школі № 7).

Нагадаємо, програма «Відзначення викладачів мистецьких шкіл» була прийнята у 2018 року, з метою підтримки та розвитку викладачів, які працюють у мистецьких та музичних школах міста Львова. Відтак, згідно з умовами Програми, 5 найкращих викладачів отримують по 25 тисяч гривень для творчого розвитку своєї діяльності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.