дивись.info

У Львівському обласному центрі комплексної реабілітації з’явився кабінет кінезотерапії

У Львівському обласному центрі комплексної реабілітації з’явився кабінет кінезотерапії

Для Львівського обласного центру комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю святого Пантелеймона придбали кабіну для кінезотерапії вартістю 51 тисяча гривень.

Про це повідомили в ЛОДА.

Закупівлю провели в рамках реалізації проєктів секторальної підтримки за фінансування ЄС.

Фахівці обласного центру матимуть змогу застосувати нові сучасні та ефективні методи роботи з відвідувачами з різними нозологіями за допомогою закупленого реабілітаційного обладнання.

Кабіна для кінезотерапії призначена для відновного індивідуального лікування.

Кінезотерапія – це методика лікування рухом. Саме рухові дії спрямовані на покращення кровообігу та живлення тканин, зміцнення м’язевого корсету, зняття больового синдрому, в процесі тренувань формуються нові зв’язки між нейронами, тренуються ослаблені м’язів і знімається напруження з спазмованих, збільшується амплітуда рухів у суглобах.

Використання підвісних систем допомагає оптимізувати інтенсивність фізичних навантажень, створює умови для активної участі дитини в процесі заняття.

Зазначимо, щорічно, в Львівському обласному центрі реабілітаційні послуги отримують понад 60 дітей з інвалідністю Львівщини.

2019 року для обласного центру в рамках реалізації вищезазначеного проєкту було придбано автобус та мікроавтобус, які облаштовані усіма необхідними елементами доступності на суму 3,565 млн. грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.