дивись.info

У світі 10 мільйонам дітей загрожує голод, – ЮНІСЕФ

У світі 10 мільйонам дітей загрожує голод, – ЮНІСЕФ
Фото: ЮНІСЕФ

За прогнозом ЮНІСЕФ, в 2021 році понад 10 мільйонів дітей будуть страждати від гострого недоїдання.

Йдеться про дітей в Демократичній Республіці Конго, Нігерії, Судані та Ємені, – повідомляється у Центрі новин ООН.

«Напередодні Нового року в Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) висловили глибоку стурбованість станом здоров’я і благополуччя більше ніж десяти мільйонів дітей, які, за прогнозами, вже в наступному році будуть страждати від гострого недоїдання. Йдеться про дітей в Демократичній Республіці Конго, Нігерії, Судані та Ємені. Всі ці країни наразі переживають важку гуманітарну кризу, пов’язану з відсутністю продовольства і пандемією», – йдеться в повідомленні.

Для цих країн COVID-19 перетворив проблему недоїдання в справжню гуманітарну катастрофу. Батьки, які з останніх сил намагаються прогодувати своїх дітей, зараз самі перебувають на межі голоду.

Згідно з прогнозами експертів, в 2021 році в Демократичній Республіці Конго від гострого недоїдання будуть страждати приблизно 3,3 мільйона дітей у віці до п’яти років.

Натомість на північному сході Нігерії в майбутньому році від гострого недоїдання будуть страждати більше ніж 800 тисяч дітей, багатьом з яких загрожує ризик голодної смерті. На північному заході країни ситуація з харчуванням ще гірше: у провінції Кеббі рівень хронічного недоїдання становить 66%; в провінції Сокото від хронічного виснаження страждають близько 18% дітей.

Окрім цього, в Південному Судані спостерігається подальше погіршення ситуації: очікується, що в 2021 році майже 7,3 мільйона осіб — близько 60% населення — будуть відчувати нестачу продовольства. 1,4 мільйона суданських дітей будуть страждати від гострого недоїдання — це найвищий показник з 2013 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.