дивись.info

Макрон приїде в Україну, Зеленський планує візит до США

Макрон приїде в Україну, Зеленський планує візит до США
Фото: відкриті джерела

У першій половині 2021 року до України з візитом має приїхати президент Франції Еммануель Макрон.

Про це інформує Радіо Свобода з посиланням на заступника керівника Офісу президента України, дипломатичного радника президента Ігоря Жовкву.

«Продовжуватимемо українсько-французьку взаємодію у політичній та економічній сферах. У першій половині 2021 року готуємося до змістовних переговорів на найвищому рівні під час офіційного візиту президента Франції Макрона до України, впродовж якого буде започатковано й низку нових економічних проєктів», – написав Жовква.

Він також додав, що, «враховуючи тісні дружні відносини, які встановились у президента Зеленського з прем’єр-міністром Італії під час візиту до цієї держави», у 2021 році очікується візит голови італійського уряду Джузеппе Конте в Україну.

Точні дати обох візитів наразі невідомі.

Як інформує УП, Україна також ставить за мету побудувати ефективний діалог із новою адміністрацією США на всіх рівнях, у тому числі на найвищому.

Тому офіційний візит президента України до США залишається на порядку денному.

Вже зараз напрацьовується нова змістовна Дорожня карта двосторонніх відносин, яку мають почати реалізовувати вже у 2021 році.

Серед важливих завдань — налагодження системного діалогу з представниками оновленого Конгресу задля подальшого зміцнення двопартійної підтримки України. Працюватимемо, щоб оновлена політика США сприяла зміцненню трансатлантичної єдності, посиленню НАТО та розширенню і зміцненню безпекової підтримки України.

Окремий блок питань — нові економічні проєкти між Україною і США у сфері сільського господарства, енергетики, інформаційних технологій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.