дивись.info

На Львівщині розпочнуть будівництво дороги до міжнародного пункту пропуску

На Львівщині розпочнуть будівництво дороги до міжнародного пункту пропуску

Голова Львівської ОДА Максим Козицький провів онлайн-зустріч із воєводою Підкарпатським Евою Леніарт щодо будівництва міжнародного автомобільного пункту пропуску Нижанковичі – Мальховичі.

Відповідно до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща українській стороні виділили кредит – 19, 5 мільйонів євро для будівництва під’їзної дороги Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, – повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

«Станом на сьогодні ми отримали позитивний висновок щодо будівництва та подали документи на отримання дозволів для початку робіт, які орієнтовно розпочнуться весною», – зазначив очільник області Максим Козицький.

У відповідь воєвода Підкарпатський Ева Леніарт зазначила, що вартість будівництва пункту пропуску – 109 мільйонів злотих. Запланований термін – 4 роки. Польська сторона очікує завершення тендерних процедур на будівельні роботи. Окрім того, під час зустрічі обговорили стан будівництва ділянок для легкового автотранспорту та автобусів на пункті пропуску «Краковець-Корчова».

«Щодо будівництва ділянок та розмежування руху автотранспорту та автобусів проведені наступні заходи – затвердили детальний план території, отримали викопіювання для одержання містобудівних умов та обмежень. Проектна організація завершує геологічні та геодезичні вишукування на ділянці будівництва, а також технічне обстеження існуючих будівель і споруд. Готуємо передпроектні пропозиції щодо основних параметрів об’єкта будівництва. Також маємо погоджено склад та зміст завдання на проектування», – зазначив голова Львівської ОДА.

Також говорили про відновлення міжнародного залізничного сполучення Зауж (Республіка Польща) – Хирів (Україна) з продовженням маршруту по колії європейського стандарту в напрямку Нижанковичі – Перемишль.

Сторони домовились про офлайн зустріч комісії з питань транскордонного співробітництва, яка діє в межах українсько-польської координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва у випадку пом’якшення карантинних обмежень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.