дивись.info

Скільки дитсадків функціонує на Львівщині, – ОДА

Скільки дитсадків функціонує на Львівщині, – ОДА
фото з архіву

На території Львівської області працюють 874 дошкільних навчальних заклади, у яких навчаються майже 72 тисячі дітей.

Як повідомляють у пресслужбі обласної державної адміністрації, торік було створено 884 нових місць для дошкільнят.

«Найбільше місць вдалось створити, здавши в експлуатацію 5 добудованих та реконструйованих в межах «Великого будівництва» об’єктів. Завдяки реалізації цієї програми створили 958 додаткових місць для навчання, з них 453 учнівських та 505 місць для дошкільнят», – сказано в повідомленні.

Там зазначають, що також створено також 2 приватних заклади дошкільної освіти на 67 місць, яким видано ліцензію на здійснення освітньої діяльності.

За словами директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олега Паски, упродовж року збільшилась кількість місць у дошкільних навчальних закладах на понад вісім сотень одиниць. Натомість, за останнє десятиріччя мережа закладів дошкільної освіти збільшилась на 285 одиниць, або майже на половину. Водночас чисельність дітей у закладах збільшилась з 2010 року на 25,9 %

У Львові середня наповнюваність груп у 2020 р. становила 32 особи, тоді як наповнюваність груп у сільській місцевості – 17 осіб на групу.

В області також функціонує Сервіс електронної черги до закладів дошкільної освіти Львівщини. e-Садок створено, щоби процес формування черг та зарахування дітей до закладів дошкільної освіти був відкритим та прозорим.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.