дивись.info

ЛОДА реалізує понад 30 проектів з будівництва та ремонту доріг

ЛОДА реалізує понад 30 проектів з будівництва та ремонту доріг
фото з архіву

Для розбудови Малого Карпатського кола департамент дорожнього господарства Львівської ОДА реалізує 34 проекти з капітального ремонту та будівництва нових доріг, а також  реконструкції мостів.

Про це проінформував сьогодні під час наради із представниками Служби автомобільних доріг та головами ОТГ заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, – повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

«У частині нашої відповідальності передбачено реконструкцію 5 діючих доріг, серед яких Славське-Вигода, Славське – Хащованя, Хітар – Тухля, Бориня – Мохнате та Бориня – Боберка. Окрім того, плануємо будівництво трьох нових автошляхів.  Це дорога, яка з’єднає Івано-Франківську область  із  дорогою Славське–Вигода протяжністю 11 кілометрів. Нове будівництво автошляху  від с. Нижнє Студене Закарпатської області  до дороги  Славське Хащованя – 8, 5 кілометрів.  А також,  зведення дороги в обхід залізничних мостів, що з’єднає автошляхи Сколе-Славськ і Славське- Вигода протяжністю понад кілометр. Якщо говорити про реконструкції мостових переходів, то ми реалізуємо 26 проектів», – наголосив Юрій Бучко.

За його словами, щодо будівництва нових доріг на сьогодні укладені договори на виготовлення передпроектної документації.  Завершити виготовлення планують у лютому.

Окрім доріг місцевого значення, Мале карпатське коло передбачає ремонт та будівництво 75,5 км доріг загального користування державного значення Львівщини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.