дивись.info

У 2021 році МОЗ планує реалізувати понад 30 цифрових проєктів

У 2021 році МОЗ планує реалізувати понад 30 цифрових проєктів

Міністерство охорони здоров’я планує в нинішньому році реалізувати понад 30 цифрових проєктів, серед яких електронний кабінет пацієнта і електронні лікарняні.

Про це повідомив очільник відомства Максим Степанов під час брифінгу у вівторок, 5 січня.

«Наші плани на цей рік є достатньо амбітними. Перш за все, МОЗ спільно з Мінцифри, а також з підконтрольними нам органами, такими як НСЗУ та ДП «Електронне здоров’я» та іншими партнерами будемо продовжувати розвивати та розширювати функціональність електронної системи охорони здоров’я», – сказав він.

Міністр зазначив, що вже була напрацьована так звана дорожня карта, згідно з якою відомство планує працювати.

«На цей рік заплановано понад 30 цифрових проектів, які ми хочемо реалізувати у 2021 році. Чому ми впевнені, що ми у змозі це зробити? Тому що весь минулий рік ми саме працювали над підготовкою реалізації цих проектів…Перш за все ми хочемо запровадити електронний кабінет пацієнта, що дозволить пацієнту бачити власну електронну медичну карту, надавати декларації онлайн, надавати доступ до власних даних», – розповів Степанов.

За його словами, у кабінеті пацієнта буде зібрана вся інформація про людину.

«Наступне – це медичні висновки. Ми продовжуємо розвивати медичні висновки. Перш за все – це електронні лікарняні. Ми хочемо повністю позбутися у 2021 році будь-якого оформлення паперових лікарняних, щоб це було в електронному вигляді…Наступне – це план лікування. Це такий модуль, який допоможе лікарю зробити всі необхідні призначення та полегшить контроль їх виконанням…Електронні рецепти перш за все ми запроваджуємо у цьому році на інсулін, наркотичні засоби, а потім поступово на інші рецептурні препарати», – сказав міністр.

Окрім того, Степанов зазначив, що є плани щодо забезпечення інтеграції електронної системи МОЗ з іншими державними системами та реєстрами, які діють в країні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.