дивись.info

Садівники Львівщини отримали від держави 25 мільйонів гривень

Садівники Львівщини отримали від держави 25 мільйонів гривень

У 2020 році з державного бюджету фінансову  підтримку в сумі 26,2 млн грн отримали 19 суб’єктів господарювання Львівщини, – повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Зокрема: 14 суб’єктів господарювання отримали кошти в сумі 8,3 млн грн за придбаний садивний матеріал в кількості близько 1,5 млн плодово-ягідних насаджень. Також за проведені роботи із спорудження шпалери для багаторічних плодових насаджень на площі 16,5 га та  встановлення систем краплинного зрошення  на площі 90 га.

Крім того, фінансову підтримку в сумі 15,9 млн грн отримали 5 аграріїв у вигляді відшкодування витрат, пов’язаних з будівництвом  4  сучасних фруктосховищ загальною потужністю 4,3 тис тонн  зберігання фруктів та ягід та за придбання техніки та обладнання для робіт у садівництві.

«Садівництвом на Львівщині займаються 182 суб’єкти господарювання. Протягом трьох останніх років  сільгосппідприємствами області закладено нових насаджень плодово-ягідних культур більше 600 гектарів, у 2020 році закладено ще 168,2 нових площ насаджень. Активізувалось будівництво нових потужностей зберігання плодово-ягідної продукції. У поточному році побудовано і введені в експлуатацію 4 об’єкти потужністю 4,3 тисяч тонн зберігання фруктів та ягід. В загальному в області в наявності є 14 плодосховищ потужністю 12,5 тисяч тонн, з них 11 сховищ з холодильним обладнанням», – зазначив заступник голови  облдержадміністрації Юрій Бучко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.