дивись.info

Львівські лікарі врятували 79-річну пацієнтку від втрати кінцівки

Львівські лікарі врятували 79-річну пацієнтку від втрати кінцівки

У Львові пацієнці відновили плин крові по судинах сучасним малоінвазивним способом. Про це повідомляють у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги.

«Методом балонної ангіопластики наші медики відновили кровопостачання в передній великогомілковій, малогомілковій артеріях пацієнтки. Це – якісна, швидка та сучасна малоінвазивна процедура в судинній ендоваскулярній хірургії для відновлення плину крові по судинах», – йдеться у повідомленні.

79-річна пацієнтка звернулась зі скаргами на інтенсивний біль у спокійному стані в правій нижній кінцівці, а також була зміна кольору кінчиків пальців. Жінка розповіла, що впродовж останніх півроку зауважила біль у нозі під час ходьби із поступовим скороченням проміжку між проявами болю. Тривалий час хворіє цукровим діабетом другого типу.

У відділенні судинної хірургії та Інтервенційної радіології Центру серця та судин провели артеріографію. Це метод спеціального рентгенологічного дослідження кровоносних судин шляхом введення в артеріальну систему контрасту – речовин, які виповнюють судинне русло під рентгенівським контролем, що дає можливість оцінити ступінь прохідності судин.

Таким чином було виявлено перекриття передньої великогомілкової артерії в кінцевому її відділі.

«Потрібно було негайно діяти, адже очікування під час ураження артерій нижніх кінцівок може призвести до ампутації, особливо при наявності цукрового діабету», – кажуть у Лікарні швидкої допомоги.

Пацієнтці провели операцію і зараз вона почувається добре.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.