Як можна перевірити, чи відкриті відносно вас виконавчі провадження, - Мін'юст

документи
фото ілюстративне

У Міністерстві юстиції України розповіли, як діяти у випадках, коли отримали сповіщення від виконавчої служби, однак маєте сумніви щодо справжності такого сповіщення.

Про це повідомляє відомство у Facebook.

Перш за все, необхідно звернути увагу на те, що у разі надходження громадянину виклику/вимоги від державного виконавця, це означає те, що стосовно цього громадянина відкрито виконавче провадження.

Так, державний виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, яка надсилається до відома боржнику рекомендованим поштовим відправленням.

У постанові про відкриття виконавчого провадження зазначається ідентифікатор для доступу до інформації про виконавче провадження в автоматизованій системі виконавчого провадження.

Боржник вважається повідомленим про початок примусового виконання виконавчого документа, якщо йому надіслано постанову про відкриття виконавчого провадження за адресою, зазначеною у виконавчому документі.

Одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження вносяться відповідні відомості до Єдиного реєстру боржників.

Щоб перевірити, чи внесено такі відомості відносно вас, необхідно перейти за посиланням ,вказавши своє П.І.Б. або реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Таким чином будь-яка особа може у зручний для неї час перевірити, чи відкрито стосовно неї виконавче провадження, чи ні.

Також найменування та адреси територіальних органів державної виконавчої служби можна перевірити на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України в розділі «Структура» в підрозділі «Територіальні органи» ТУТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: