дивись.info

Після Різдва на кордоні зріс пасажиропотік

Після Різдва на кордоні зріс пасажиропотік
Фото з архіву редакції.

З 9 січня у пунктах пропуску фіксується збільшення пасажиро-транспортного потоку. Наразі виїзд громадян з України переважає над в’їздом, особливо на ділянках кордону з країнами ЄС.

Про це повідомили у Держприкордонній службі.

«Зростання пасажиропотоку відбувається переважно через збільшення кількості громадян України, які прямують закордон. Перед деякими пунктами пропуску виникали скупчення транспортних засобів, які могли налічували до трьох сотень одиниць легкових автівок», – сказано в повідомленні.

У відомстві зазначають, що за вихідні та святкові дні, 7-10 січня, кордон держави перетнуло більше 150 тис. осіб та близько 30 тис. автомобілів. При цьому переважна більшість осіб та транспорту оформлені на виїзд з України.

На цей час значних черг перед пунктами пропуску на державному кордоні України немає. У той же час найбільш завантаженими пунктами пропуску залишаються «Грушів», «Шегині» та «Ужгород», де ще залишаються близько по 100 легкових транспортних засобів, що очікують на оформлення.

Рекомендуємо особам, які планують перетинати державний кордон України:

  • враховувати можливість тимчасового накопичення пасажирів та транспорту перед пунктами пропуску на кордоні з країнами ЄС;
  • актуальну ситуацію у пунктах пропуску відслідковувати на Фейсбук-сторінці Західного регіонального управління  (оновлюється кожні 3 години) та на інтерактивній мапі на сайті Державної прикордонної служби України;
  • вивчати актуальні карантинні обмеження в країнах, які плануєте відвідати.

Нагадуємо, що під час перебування у пунктах пропуску потрібно мати одягнені засоби захисту дихання та дотримуватися соціальної дистанції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.