У Львові на ремонт перекрили ще одну вулицю

Ремонт дороги
Фото ілюстративне

Торік у травні у Львові розпочали капітально ремонтувати вулицю Богдана Хмельницького. Відсьогодні роботи відновлять на відрізку від вулиці Олійної до вулиці Липинського, до кільця.

Про це повідомили у пресслужбі мерії.

Там зазначають, що цей відрізок вважають найскладнішим, оскільки крім заміни всіх комунікацій і дорожнього покриття передбачає встановлення світлофорного об’єкту перед кільцем на вул. Липинського, у зв’язку з чим буде повністю змінено організацію дорожнього руху на цій частині вулиці.

Зі схемою об'їзду можна ознайомитись тут.

Загалом, вартість виконаних робіт становить 175,4 мільйонів гривень.

За словами речника ЛКП «Львівавтодор» Олексія Хміля, на відремонтованій частині вул. Б. Хмельницького буде встановлено три нових світлофорних об’єкти. Перший — на перехресті з вул. Опришківською. Він вже встановлений, але не включений у роботу. Другий — на перехресті з вул. Механічною. А третій світлофорний об’єкт буде встановлено перед кільцем на вул. Липинського, біля Автовокзалу. Завдяки встановленню третього світлофорного об’єкту буде повністю змінено організацію дорожнього руху на цьому перехресті, що дозволить покращити пропускну здатність на цій частині вулиці.

У мерії нагадують, що проєктом передбачено перевлаштування дорожнього одягу проїзної частини, відведення дощових стоків з проїзної частини вулиці шляхом встановлення дощоприймачів, влаштування двосмугової проїзної частини, напрямних острівців на перехрестях, двостороннє влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів, винесення зупинок громадського транспорту, кишень для паркування.

Реконструкція інженерних мереж: водопроводу, каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішніх мереж зв’язку, мереж газопостачання, влаштування пожежних гідрантів, захист зовнішніх мереж електропостачання. Внаслідок реконструкції вулиці будуть покращені транспортно-експлуатаційні показники, підвищиться безпека дорожнього руху, передбачається влаштування автомобільних стоянок, створюються умови для комфортного руху пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями, покращується благоустрій території вздовж вулиці, розвивається велосипедна інфраструктура.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: