дивись.info

Які свята відзначають 11 січня (іменини, народні прикмети)

Які свята відзначають 11 січня (іменини, народні прикмети)
Зображення: slovoproslovo.info

ІА Дивись.info склала добірку свят і важливих подій, які відзначають 11 січня в Україні і світі.

Свята та події 11 січня

Сьогодні —Міжнародний день «Дякую», який щорічно відзначається 11 січня, можна по праву назвати одним з найбільш «ввічливих» свят у світі. Воно підкреслює важливість ввічливого ставлення до ближніх і всіх людей в цілому. На жаль, усі ми іноді забуваємо про величезне значення хороших манер і не завжди дякуємо людям за гідні вчинки.

Іноді просте слово «дякую» означає більше, ніж будь-які матеріальні винагороди. Магія цього слова дарує нам позитивні емоції і надихає на нові дії. Тому існування такого свята цілком виправдана.

«Дякую» — одне з найголовніших слів в міжнародній лексиці. Воно вказується в усіх туристичних розмовниках, щоб людина, яка їде в подорож, могла розраховувати на якісне обслуговування в інших країнах і легко налагодила контакт з місцевим населенням.

День «Дякую» відзначається в багатьох країнах. Його шанують нарівні з іншим схожим святом – Всесвітнім днем подяки, яке відзначається 21 вересня.

Іменини 11 січня 

Цього дня іменини святкують: Анна (Ганна), Варвара, Горпина (Агриппіна), Євдокія, Євфросинія, Іван, Лаврентій, Марко, Мотрона, Наталія, Феофіл.

Народні прикмети 11 січня

Сьогодні — період, коли мерехтливі зорі прогнозують холод. Вважається, що якщо 11 січня розпалити багаття у дворі, то разом з полінами згорять всі неприємності й прикрощі, тривоги і хвороби.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.